25 yıl önce duyduğumuz heyecanı hiç kaybetmeden, farklı alanlarda faaliyet gösteren şirketlerimizin de sinerjisi sayesinde bugünün haklı gururuna ulaştık. Çeyrek asırlık tecrübelerimizin ışığında iştirakimiz olan gayrimenkul sektöründe de gerçekleştirdiğimiz ve yapımı devam eden başarılı projelere imza attık.

Yüzlerce çalışanımızın özverisi ve grubumuzun vizyonuyla geride bıraktığımız 25 yılda, birçok dünya markasıyla gerçekleştirdiğimiz profesyonel işbirliklerimiz oldu. Tüketim sektörünün lider firmalarından Düzey Pazarlama ve British American Tobacco markalarının geniş dağıtım kanalının yönetimi, Opel ve Chevrolet gibi otomotiv sektörünün büyük oyuncularının bölgedeki satış ve servis ağının yetkili yönetimi, BauMax ve MediaMarkt gibi dünya markalarının ihtiyaçları doğrultusunda hayata geçirilen projeler dahil yaklaşık 300.000 m2 inşaatın gerçekleştirilmesi, gururla sayabileceğimiz başarılarımız diyebilirim.

İnşaat sektöründe talep edilen uluslar arası normlarda gerçekleştirdiğimiz ticari gayrimenkullerimizin yatırımcılarıyla kazandığımız deneyimleri konut alanındaki referans projemiz Ons İncek Residence’ta fırsata dönüştürerek, Dünya Mimarlık Festivalinde dünyanın en değerli projeleri arasında yer aldık. Projemizin ilk yılda 2.000’in üzerinde ziyaretçi ağırlaması ve yoğun talep görmesi de bizleri çok memnun etti. 

Amacımız; global gelişmelere entegre olabilecek sistemleri kurgulayabilmek ve bu sistemleri yöneten yöneticilerimizin vizyoner bakış açısına sahip profesyonellerden oluşmasını sağlamak.

Tuna ATALAY
ONS İnşaat Grup Başkanı

Misyonumuz:

Sosyal Sorumlulukların Farkında
Çevre Bilinci Gelişmiş
Yılların Deneyimi ile Geleceğinden Emin
Güvenilir

Vizyonumuz:

Gelişen Teknolojiyi, Her İşimizde Başarıyla Kullanmak
Geleceğin Evlerine İmza Atmak
Deneyimlerimizi Geleceğe Aktarmak
İnovasyonu Her Alanda Önem Vermek