İncek'in çehresini değiştirek ONS, renkli binaları ve akılcı çözümleriyle dikkat çekiyor. Kayıp alan kavramını ortadan kaldıran ONS İncek, balkon kültürüne getirdiği yenilikçi çözümlerle de keyifli ve rahat bir yaşam sunuyor.

Konut içi kullanım alanları, solo yaşamın gerektirdiği ihtiyaçlar, evli çifleri rahatlatan imkanlar göz önüne alınarak hayata geçen ONS İncek, optimum m2 kullanımı sunuyor.

Yazgan Tasarım Mimarlık, 2003 yılında Dr. Mimar Kerem Yazgan ve Dr. Mimar Begüm Yazgan tarafından kurulmuş olan bir mimari, iç mimari ve peyzaj proje firmasıdır. Firma; kuruluşundan bu yana, inşaat alanı toplamda 5.000.000 m²’yi geçen, Türkiye ve çeitli ülkelerde bulunan yapıların mimari, iç mekân ve peyzaj projelerine imza atmıştır.

Firma, geniş ve yetenekli kadrosuyla, farklı program ve ölçekteki projelerin tasarım, tasarım geliştirme ve uygulama aşamalarını gerçekleştirecek kapasitededir. Karma kullanımlı yapılar, alışveriş merkezleri, oteller, konutlar, ofisler, eğitim binaları, hastaneler, kültür merkezleri, havaalanları ve spor salonları, firmanın projelendirdiği yapı tiplerinden bazılarıdır.

www.yazgandesign.com

Dr.Mimar Kerem Yazgan Dr.Mimar Kerem Yazgan
Dr. Mimar Begüm Yazgan Dr. Mimar Begüm Yazgan